ПОСТОЯННИ КОМИСИИ
НА НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА СТУДЕНТСКИТЕ СЪВЕТИ
  • ПРАВНИ ВЪПРОСИ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Васил Силяновски – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    2. Станислав Минев - Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“
    3. Станимир Бояджиев – Русенски университет „Ангел Кънчев“

  • УЧЕБНО-НАУЧНА ДЕЙНОСТ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Даниел Парушев – Университет за национално и световно стопанство
    2. Александър Кехайов – Висше строително училище „Любен Каравелов“
    3. Иванка Димитрова – Висше училище по телекомуникации и пощи
    4. Антонио Хаджиколев – Икономически университет - Варна

  • СОЦИАЛНО - БИТОВИ ВЪПРОСИ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Даниел Парушев – Университет за национално и световно стопанство
    2. Фади Саламат – Университет по архитектура, строителство и геодезия
    3. Звездина Горанова – Медицински университет – Плевен
    4. Станислава Чолова – Университет по библиотекознание и информационни технологии
    5. Стоян Георгиев – Икономически университет – Варна
    6. Иво Финков – Университет по хранителни технологии
    7. Благовест Николов – Висше транспортно училище „Тодор Каблешков“
    8. Николай Михалев – Технически университет - Варна

  • МЕЖДУНАРОДНА ДЕЙНОСТ И СЪТРУДНИЧЕСТВО
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Васил Силяновски – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    2. Станимир Бояджиев – Русенски университет „Ангел Кънчев“
    3. Диана Манолова – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    4. Габриела Наскова – Университет за национално и световно стопанство
    5. Яна Вангелова – Университет „Проф. д-р Асен Златаров“
    6. Ангел Георгиев – Шуменски университет „Еп. Константин Преславски“
    7. Даниел Киров – Висше училище по сигурност и икономика
    8. Слави Кадийски – Колеж по туризъм – Благоевград
    9. Кирил Балабанов – Висше училище по мениджмънт
    10. Кристиян Маджуров – Университет за национално и световно стопанство

  • КУЛТУРНА ДЕЙНОСТ И МАСОВИ МЕРОПРИЯТИЯ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Кристиян Янкулов – Национална музикална академия „Проф. Панчо Владигеров“
    2. Диана Костелянчик/ Вяра Иванова – Национална художествена академия
    3. Диана Манолова – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    4. Денис Димитров – Университет за национално и световно стопанство
    5. Събина Бодурова – Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство
    6. Георги Хинков – Технически университет – София
    7. Мадлен Янкова – Национална музикална академия „Проф. Панчо Владигеров“
    8. Мартин Петков – Университет за национално и световно стопанство

  • СПОРТНА ДЕЙНОСТ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Светослав Енчев – Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“
    2. Ангел Георгиев – Шуменски университет „Еп. Константин Преславски“
    3. Александър Кехайов – Висше строително училище „Любен Каравелов“
    4. Васил Филев – Стопанска академия „Димитър А. Ценов“
    5. Омар Албаяти – Медицински университет – София
    6. Радостин Димитров – Медицински университет – Плевен
    7. Благовест Николов – Висше транспортно училище „Тодор Каблешков“
    8. Кристиян Маджуров – Университет за национално и световно стопанство

  • ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Звездина Горанова – Медицински университет – Плевен
    2. Славян Тъмнев – Медицински университет – София
    3. Радостин Димитров – Медицински университет – Плевен
    4. Алпер Йълмаз – Медицински университет – София
    5. Тургай Калинов – Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“-Варна

  • ПРОЕКТНА ДЕЙНОСТ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Елица Илиева – Русенски университет „Ангел Кънчев“
    2. Георги Георгиев – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    3. Яна Вангелова – Университет „Проф. д-р Асен Златаров“
    4. Антонио Хаджиколев – Икономически университет - Варна
    5. Мартин Петков – Университет за национално и световно стопанство

Партньори

Вие сте тук:Начало За нас Структура Постоянни комисии

Банкова информация

investvank
IBAN: BG29IORT73801036638400
BIC: IORTBGSF

НАЦИОНАЛНО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО
НА СТУДЕНТСКИТЕ СЪВЕТИ
ЕИК 130 301 327

София, пл. "Народно събрание" №10
МОЛ: Яна Вангелова