ПОСТОЯННИ КОМИСИИ
НА НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА СТУДЕНТСКИТЕ СЪВЕТИ
  • ПРАВНИ ВЪПРОСИ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Васил Силяновски – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    2. Даниела Михайлова - Технически университет - София
    3. Станимир Бояджиев – Русенски университет „Ангел Кънчев“

  • УЧЕБНО-НАУЧНА ДЕЙНОСТ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Даниел Парушев – Университет за национално и световно стопанство
    2. Антонио Хаджиколев – Икономически университет - Варна
    3. Зорница Захариева - Висше училище по сигурност и икономика

  • СОЦИАЛНО - БИТОВИ ВЪПРОСИ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Даниел Парушев – Университет за национално и световно стопанство
    2. Звездина Горанова – Медицински университет – Плевен
    3. Станислава Чолова – Университет по библиотекознание и информационни технологии
    4. Стоян Георгиев – Икономически университет – Варна
    5. Иво Финков – Университет по хранителни технологии
    6. Благовест Николов – Висше транспортно училище „Тодор Каблешков“
    7. Николай Михалев – Технически университет - Варна

  • МЕЖДУНАРОДНА ДЕЙНОСТ И СЪТРУДНИЧЕСТВО
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Васил Силяновски – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    2. Станимир Бояджиев – Русенски университет „Ангел Кънчев“
    3. Диана Манолова – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    4. Габриела Наскова – Университет за национално и световно стопанство
    5. Яна Вангелова – Университет „Проф. д-р Асен Златаров“
    6. Ангел Георгиев – Шуменски университет „Еп. Константин Преславски“
    7. Кристиян Маджуров – Университет за национално и световно стопанство

  • КУЛТУРНА ДЕЙНОСТ И МАСОВИ МЕРОПРИЯТИЯ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Виктор Лазаров - Технически университет - София
    2. Диана Манолова – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    3. Събина Бодурова – Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство
    4. Георги Хинков – Технически университет – София
    5. Мадлен Янкова – Национална музикална академия „Проф. Панчо Владигеров“
    6. Мартин Петков – Университет за национално и световно стопанство

  • СПОРТНА ДЕЙНОСТ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Светослав Енчев – Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“
    2. Ангел Георгиев – Шуменски университет „Еп. Константин Преславски“
    3. Васил Филев – Стопанска академия „Димитър А. Ценов“
    4. Благовест Николов – Висше транспортно училище „Тодор Каблешков“
    5. Кристиян Маджуров – Университет за национално и световно стопанство
    6. Калина Трендафилова - Висше училище по сигурност и икономика
    7. Георги Стефанов - Технически университет - София
    8. Зорница Захариева - Висше училище по сигурност и икономика
    9. Радостин Димитров - Медицински университет - Плевен

  • ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията: 
    1. Звездина Горанова – Медицински университет – Плевен
    2. Радостин Димитров – Медицински университет – Плевен

  • ПРОЕКТНА ДЕЙНОСТ
    координатор на комисията: Предстои да се избере
    състав на комисията:
    1. Георги Георгиев – Софийски университет „Св. Климент Охридски“
    2. Яна Вангелова – Университет „Проф. д-р Асен Златаров“
    3. Антонио Хаджиколев – Икономически университет - Варна
    4. Мартин Петков – Университет за национално и световно стопанство

Партньори

Вие сте тук:Начало За нас Структура Постоянни комисии

Банкова информация

investvank
IBAN: BG29IORT73801036638400
BIC: IORTBGSF

НАЦИОНАЛНО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО
НА СТУДЕНТСКИТЕ СЪВЕТИ
ЕИК 130 301 327

София, пл. "Народно събрание" №10
МОЛ: Яна Вангелова